قوانین و مقررات | چنگال

قوانین و مقررات

استفاده از این سایت، به منزله آگاهی، پذیرش و التزام به شرایط و تعهدات مندرج در این توافقنامه تلقی می‌شود. بنابراین پس از پذیرش شرایط استفاده، مسئولیت هرگونه تخطی از قوانین بر عهده‌ی کاربر می‌باشد.

وبسایت این حق را برای خود قائل است که در هر زمانی این شرایط و قوانین را تغییر دهد و استفاده مداوم شما از سایت به معنای پذیرش این شرایط است.

چنگال یک برنامه کالری‌شمار است که هدف آن بهبود برنامه تغذیه‌ای، کاهش، افزایش و ثبات وزن است و به کاربران اجازه می‌دهد تا با ثبت‌نام در برنامه و وارد کردن مشخصات فردی و جسمانی، به سمت وزن ایده‌آل گام بردارند و با استفاده از روش کالری‌شماری‌ زندگی سالم‌تری داشته باشند.

فقط افراد بالای ۱۸ سال حق دریافت برنامه (خرید) در سایت چنگال را دارند.

از آنجایی که کار چنگال ارائه خدمات است، عودت هزينه پرداختي بعد از دریافت برنامه غذایی، امكان پذير نیست.

با توجه به اینکه برنامه غذایی بر مبنای فرم تکمیل شده توسط شما است، صحت تمامی اطلاعات اعلام شده در فرم بر عهده خودتان می باشد.

برای ایجاد حساب کاربری لازم است شماره موبایل معتبری که متعلق به خودتان است را ارائه کنید. در غیر این صورت در برابر مالک شماره همراه مسئول خواهید بود.

همچنین شما (کاربر) به‌تنهایی مسئول تمامی فعالیت‌هایی هستید که توسط حساب کاربری شما انجام می‌شود. اگر استفاده از حساب کاربری خود را در اختیار دیگری گذاشتید یا به صورت اشتراکی از آن بهره‌برداری کردید، تمام عواقب آن به عهده شما است.

محتویات این وبسایت ، مانند متن ها، تصاویر و … فقط برای مقاصد اطلاعاتی است و جایگزینی برای مشاوره پزشکی، تشخیص بیماری یا درمان نیست. نپرداختن به توصیه های پزشک و یا تاخیر در انجام آن به واسطه مطالب وب سایت جایز نیست.

اطلاعات شخصی شما شامل نام، شماره‌ی موبایل و رمز عبور آنها نزد چنگال محفوظ است و به شخص یا شرکت دیگری واگذار نخواهد شد.

اسکرول به بالا
دانلود نسخه IOS اپلیکیشن چنگال
دریافت رژیم